About Us

Cuttech Makine profesyonel plazma üretimini içeren plazma kesimi, lazer kesim, oksijen kesim delik delme gibi işlemleri tam servis sağlayıcı olarak yapan genç ve dinamik bir firmadır. Kuruluş tarihinden bu yana pazarı çok iyi analiz ederek, alanında uzman insan kaynağını bir araya getirmiş, ve alanının en önemli profesyonel plazma üretici servis firması olmuştur. İnsan kaynağını seçerken, üretim tecrübesine önem vermiş, mühendis ve uzman kadrosunu alandaki en iyi insana kaynağı ile birleştirmiştir. Geniş bir yedek parça stoğuna sahip olan Cuttech Makine, plazma ile ilgili yedek parça ve sarf malzeme konusunda çok etkin ve güçlüdür. Hizmet alanı ağırlıklı olarak ihracat ve yurt dışı servis hizmetlerinden oluşan Cuttech Makine, 1200 metre kare kapalı, 300 metre kare açık alanda üretim yapmaktadır.Avrupa güvenlik standartları, kalite kontrol yönetim sistemi ile birlikte uluslar arası üretim standartları ve normlarının uygulanması konusunda tescilli bir yetkinliğimiz bulunmaktadır. Bu sayede metal işleme endüstrisine uygun maliyetli teknolojik ürün sunabilecek kapasiteye sahip olmuştur. Aynı üretim alanı içinde ikinci el makine alım ve satımı yaparak ve yenileme hizmeti de vermektedir.Cuttech Makine, pazara girdiği 2018 yılından beri ağırlıklı olarak ihracat ve yurt dışı servis hizmeti verdi. İki sene içerisinde kurduğu alt yapı ve verdiği profesyonel hizmet ile 50’den fazla ülkeye servis ve hizmet sundu. Müşteri ihtiyaçları ve sektörel AR-GE çalışmaları dikkate alınrak çıkılan üretim yolculuğu çok hızlı bir büyüme kat ederek, yurt dışı satışları % 99 olarak gerçekleştirildi.

Geniş teknik servis ağı, yedek parça sarf malzemeleri ile birlikte her ülkeden müşteri portföyüyle , yedek parça ve ekipman desteği sağlıyor. Geniş bir yedek parça ve ekipman stoğumuz var. Bu sayede ürünün her sürecinde müşterilerimize en iyi rehber olabiliyor.

Vizyonumuz

Cuttech Makine’nin yakın gelecekti en büyük hedefi, marka değerini Avrupa ve Orta Doğu pazarına taşıyabilmektir. Giderek büyüyen yeni dünya pazarında üretime dahil olan her türlü iştirakin içinde yer alabilmeyi, her fabrikada en az bir profesyonel ürünümüzün bulunmasını hedefliyoruz. Temel vizyonumuz Avrupa ve Ortadoğu’da tanınan, bilinen ve güvenilen bir marka haline gelebilmek. Cuttech Makine’yi sınırların çok ötesinde, önce bir Türk girişimi olarak, sonra da bir profesyonel bir tam servis uygulayıcısı olarak dünyaya tanıtmak istiyoruz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını ve sektörel AR-GE çalışmalarını dikkate alarak yürüdüğümüz üretim yolculuğumuzda çok hızlı bir büyüme kat ettik. Konusunda uzman, alanında faal bir mühendis kadrosu ile sektörel tüm gelişme ve oluşumları takip ediyor, ve her biri için ayrı bir gelişim süreci hazırlıyor, uyguluyoruz. Hali hazırda plazma üretimindeki profesyonel tüm süreçleri yönetebiliyoruz. Pazarın ve bölgemizin en iyisi olmak için alanı yakından takip ediyor, AR-GE çalışmalarına odaklanıyoruz.